Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért ír ki folyamatosan IP...

Miért ír ki folyamatosan IP cím ütközést a gép?

Figyelt kérdés
Wifin keresztül csatlakozok. Adtam neki fix IP címet, kiírja. Hagytam, hogy a router adjon neki, kiírja. Bővítettem az IP cm tartományt, így elveszítette minden gép az IP címét, tehát újat kellett kapni, minden eszköz újat kapott, így is kiírja. Nincs több ötletem, folyamatosan kiírja, viszont net van. Csak mindig felugrik, holott azt az IP címet, nem kapta meg egy eszköz sem. Igaz, hogy a routerben nem is látom, hogy csatlakozott volna rá, nincs ott se az IP, se a MAC cím.
2012. okt. 9. 16:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha jól értem akkor mindezt a router-en csináltad. De valószínűleg az egyik számítógépen van beállítva fix ip cím ami csatlakozik a hálózathoz. Én ennek néznék utána.
2012. okt. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem, a gépen is állítottam fix IP-t.
2012. okt. 9. 23:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!