Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Akkor hogy is van ez? (torrent)

Akkor hogy is van ez? (torrent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!


ha feltöltök egy fájlt nCore-ra, akkor azt hogyan tudják leszedni az emberek. Illetve ha letöltik, akkor az én internetkapcsolatom lassul? Ha kikapcsolom az internetetemet, akkor más nem tudja letölteni? Kérlek segítsetek.



2012. okt. 13. 13:38
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Meg ne add neki az adatokat.


A feltöltött anyag a te gépedről lesz küldve, amikor kapcsolódnak rá, ezért futnia kell a gépnek és a kliensnek benne a torrenttel. A terjeszteni kívánt anyagról csinálsz egy torrent fájlt, azt kell az oldalra feltölteni, majd onnan letölteni ismét a kliensbe, hogy az oldal lásson téged.


Olvass utána a lépéseknek és az oldal szabályának, mert sok dolgot kell betartani.

Ha elrontod, egyrészt törlik a torrentet, másrészt még büntetést is kaphatsz.

*****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2012. okt. 13. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Komplikato ***** válasza:

Torrentnél nem tudsz feltölteni semmit sehová, a többi user gépére tudod "feltölteni" amit megosztasz. Az oldalon csak az ehhez szükséges torrent lesz fent, nem a megosztott anyag.

Ha kikapcsolod a gépet és nincs más visszaosztó, akkor igen, mindenkinek megáll nullában. Ezért vannak szabályok meddig kell visszaosztani és ilyesmik.

Igen ha feltöltés van a gépedről, tehát ők letöltenek rólad, akkor irgalmatlanul belassul az interneted. Ezen valamennyire lehet segíteni beállításokkal, de akkor meg sok értelme nem lesz, hogy te valamit megosztasz.

2012. okt. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
értem. Azt gondoltam, hogy könnyebb, úgyhogy nem fofgok belekezdeni, mert annyira meg nem fontos. Köszönöm mindenkinek! (1.-t leszámítva.)
2012. okt. 13. 13:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!