Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudok csatlakozni a...

Hogyan tudok csatlakozni a torrent-nél a seedelésbe?

Figyelt kérdés

1 oldalra fel töltöttem 1 játékot és gondolom nekem kell elkezdeni seedelni hogy eltudják kezdeni a letöltést!

Na seedelem is csak bolyba vagyok hogyan lehetne beálítani hogy ne bolyba legyek hanem rendesen seedeljek? tehát így vagy írva

kapcsoloódva: 0 Összes:0 (1 bolyban)


2012. okt. 7. 21:19
 1/2 anonim ***** válasza:
elvileg automatikus, de ha nincsen nyitva portod nem fognak látni téged mert a tűzfal blokkol van routered? vagy ha nincs akkor engedni kell neki a tűzfalon a kivételeknél hogy engedje a kimenő bejövő komunikációt.
2012. okt. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A seed elkezdéséhez először neked is le kell töltened az oldalról a torrent fájlt aztán megadnod hogy hol van a gépeden a fájl amit feltöltöttél és akkor elindul a seed.
2012. okt. 10. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!