Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem tud csatlakozni a...

Sly-Boy kérdése:

Miért nem tud csatlakozni a wifi routeremhez a tablet?

Figyelt kérdés
Van egy TP-LINK TL-WR740N típusú routerem, a mellékelt útmutató szerint be is szereltem,a szgépen van net, a mobilommal is megy a wifi. Nos, a probléma azonban az, hogy a tabletem érzékeli a hálózatot, be is írom a passwordot, ezután a neve alatt írja, hogy 'Saved, secured with WPA/WPA2' de itt megáll, nem csatlakozik hozzá, nem ír ki semmi hibaüzit. A szomszéd routerén viszont gond nélkül megy, tehát nem a tablettel van gond. Valaki, aki tudja, hogy esetleg a routeren mit állítsak be, mert valószínüleg az a gond, az kérem írjon. Köszi!

2012. szept. 24. 15:39
 1/4 A kérdező kommentje:
Köszi, megoldódott!;)
2012. szept. 24. 16:16
 2/4 anonymus997 válasza:

Meg tudnád mondani mi csináltál vele?

Nekem is ugyanilyen problémám van.

Előre is köszi. :)

2012. nov. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hú,hát már a végén annyi mindent össze nyomogattam, hogy nem is emlékszem pontosan. Talán a router beállításainál a Wireless security menüpont alatt nem a WPA/WPA2-alkalmaztam, hanem az alatta lévő WPA-PSK/WPA2-PSK-t.
2012. nov. 18. 13:42
 4/4 turnand válasza:
A routerben a vezérlőcsatornát autómatáról 1-re állítottam és rögtön megoldódott a probléma. Előtte hiába frissítettem a tabi wifi driverét.
2016. okt. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!