Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy tudom elérni, hogy az...

Bodjo kérdése:

Hogy tudom elérni, hogy az itthoni wifi-t telefonon és tableten is használni tudjam?

Figyelt kérdés
Nemrég állítottam be itthon a wifit, de csak szimplán beszúrtam a routert a hálózatba, és működött mindkét itthoni laptopon. Viszont se telefonon, se tableton nem tudok rácsatlakozni... Megtalálja a hálózatot, jelszót elfogadja, rámegyek a csatlakozásra, és nem történik semmi...

#internet #wifi #saját hálózat
2012. okt. 12. 18:22
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia

Próbáld újraindítania router-t. Kihúzod a konnektorból, vársz kb. 5 percet, utána visszadugod. Ha ez megvan, indítsd újra a tabletet, a mobilt kapcsold ki aztán vissza.

Most próbálj megint csatlakozni a routerhez.

Nekem ez működni szokott.

Ha ez sem, akkor kérdezz meg egy szakit, hogy mit gondol a dologról. 2. eset, hogy a szolgáltatónál van valami gubanc. Olyan is volt már nálam...

2012. okt. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, sajnos ez nem működik, már próbáltam párszor így... a szolgáltatóval sincs hiba... az a helyzet, hogy nekem egy olyan beállítás kellene, hogy több eszköz is tudja használni a wifit... ehhez nem értek, és neten se találok rendes leírást...
2012. okt. 13. 17:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!