Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Megszüntettem az e-mail címem...

Megszüntettem az e-mail címem mivel már nem volt rá szükségem?

Figyelt kérdés
De ezzel voltam regisztrálva pár helyen.amiota töröltem nem tudok belépni. Az érdekel ne , hogy ilyenkor profil is meg szünik.újra kell regisztrálnom magam.
2012. okt. 9. 09:18
 1/5 anonim ***** válasza:
az írásodból a franc se tudja,hogy milyen profilodra kérdezel,
2012. okt. 9. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem először próbáld meg újból ugyanazt az e-mail címet regisztrálni amit töröltél. Hátha sikerül.

Ha igen akkor regisztrálj egy másikat is. Azután lépj be arra a pár helyre ahová továbbra is szeretnél járni és a régi e-mail címet változtasd meg az újra. Ha meg van akkor töröld újból a régi e-mail címet amit már egyszer töröltél.


Szerintem a profilok nem szűnnek meg azonnal. Van ahol 1-2-3 hónap inaktivitás után szűnik meg a profil. Erről ugyan szoktak e-mail üzenetet írni, de jelen esetben ezt nem fogod megkapni.

Végső soron írhatsz egy e-mailt is az oldal Admin-jának, hogy mi történt és kérd a segítségét.

2012. okt. 9. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A profilok attól nem szűnnek meg, mert az email címed nem létezik. Belépsz és megváltoztatod az email címet.

Ugyanazzal az emailcímmel úgy sem tudsz megint regisztrálni...

2012. okt. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nem tudom.. megváltoztatni profilomba e-mail címet .régivel nem enged belépni mivel azt töröltem
2012. okt. 10. 08:47
 5/5 anonim ***** válasza:
Én úgy gondolom, hogy az emailcím csak az azonosításhoz kell, de nem ellenőrzi, hogy létezik-e. Ha még is akkor így jártál, nem tudsz vele mit kezdeni...
2012. okt. 10. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!