Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nagy szükségem lenne interneth...

Nagy szükségem lenne internethez és telefonhoz értő segítségére! Segítenél?

Figyelt kérdés

Nem értek nagyon ezekhez a dolgokhoz, pedig most szükségem lenne rá. A következő két dologban lenne szükségem segítségre:

-Kis faluban élünk, csak helyi kábel tv és internet elérhetőség van itt, viszont hűségnyilatkozatot kell alá írni és mi fél év múlva elköltözünk külföldre. Milyen más lehetőségem lenne még, hogy legyen itthon netem. Itt pannon lefedettség van, de a mobil internethez is hűségnyilatkozat kell, hogy korlátlan legyen. Ajánlottak még feltöltős mobil netet, de az csak 2G adatforgalmat tartalmaz.

-A másik problémám, hogy a férjem külföldön dolgozik és szeretnék vele valahogy ingyen beszélni. Van két androidos telcsink vieberrel és skyp-al, de ő ott nem tud wi-fire csatlakozni. Mi a csodát javasolnátok, biztos vagyok benne, hogy számtalan lehetőség van, csak én nem értek hozzá.

Légyszi, segítsetek, nagyon fontos lenne!!! Köszönöm!

3 gyerekes anyuka


2012. aug. 8. 09:45
 1/2 anonim ***** válasza:
hát más nagyon nincs csak a nagyon gyenge mobil net forgalom limittel
2012. aug. 8. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én a helyedbe szépen átmennék a szomszédhoz és megbeszélném vele hogy felét fizetnéd a netüknek addig míg itthon vagy.

Ha ebbe belemegy akkor már csak 5000-ért venned kell egy wifi routert és vagy 20 méter UTP kábelt, majd a felétek legközelebb eső szobájukba a szekrény tetejére ezt felrakatnám. Ha meg elköltöztök cserébe ott hagynátok nekik az egészet.

Lehet hogy alacsony lesz a jel, de akkor is lenne interneted.

2012. aug. 8. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!