Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem tudok letölteni...

Miért nem tudok letölteni nCore-ról?

Figyelt kérdés

Kb két hete előfordul, hogy kiválasztom a torrentett mentem, megnyitom,okézom, megjelenik a utorrentben, zöld nyilacska, majd kb 1-2 %-nál piros x és kiírja, hogy hozzáférés megtagadva. Feltöltők vannak mert ki is jelzi őket, próbáltam törölni a torrentet majd újra letölteni de akkor is ugyanez van. Nem léptük túl a keretet, mert nem kaptam üzenetet, hogy korlátozzák. + ha az egyik torrent megáll, attól még ha egy másikat elindítok pl megy. Ebből gondolom, hogy nem tiltás miatt van.


Köszönöm a segítséget!


2012. okt. 3. 13:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Nagyobb eséllyel kapnál választ, ha az ncore fórumain kérdeznél.
2012. okt. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Egyébként igazad volt, elkezdtem olvasni ezzel kapcsolatos fórumokat és kb 2 perc alatt megoldódott a probléma.
2012. okt. 3. 13:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!