Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Kezdő torrentes vagyok. Az...

Kezdő torrentes vagyok. Az ncore. Cc oldalrol kezdtem el letölteni és nem tudom, hogy jól csinálom-e?

Figyelt kérdés
Letöltöm, betöltöm a mikrotorrent-be és tölti szépen amit szeretnék. A kérdésem, hogy mit nem szabad kitörölni? A fájlt, amit letöltök( ez az U betűhöz hasonló zöld színű fájl), vagy az avi fájlt, amit abból nyerek? Én az avi fájlokat átírtam pendrive-ra és a gépről kitöröltem. Ezek után megjelent a mikrotorrent oldalon a fájlok mellet, hogy hiba:a rendszer nem találja az adott fájlt. Most kitíltanak? Ne haragudjatok, ha furán fogalmaztam. Jól akarom csinálni.köszi
2012. márc. 10. 12:25
 1/2 anonim ***** válasza:

nem tiltanak ki,mivel jelenleg se arány,se az az utáni rendszer nincs élesítve,most kitörölted de inkább ne tedd legközelebb 1.0ig seedelj vagy minimum 48 órán át futtasd ez lesz majd az új szabály.

Semmit sem kell kitörölnöd,az avit seedeled,ami a programodban van zöld fájl vagy mi az,az közvetíti az avit a trackernak.

Úgy képzeld el mint pl a tévét,tévén élvezed a műsort amit az antenna befog,ha egyiket elveszed akkor már nem fog működni a rendszer.

2012. márc. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem lett volna szabad SEMMIT sem kitörölnöd még vagy 2 napig, vagy amíg nem éred el az 1.0-ás arányt. (Azaz a kliens annyit töltött fel, mint amennyit le.)
2012. márc. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!