Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Tudok átszani a wow-al (World...

Tramtram kérdése:

Tudok átszani a wow-al (World of Warcraft-tal mobilnettel? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Most jelenleg nincs netem, csak a Tré-mobilos legkisebb a telómon, amit ha megosztok a géppel, tudok vele játszani, de mivel ennek a letöltési sebessége 32kb/s elég nagy latencym van. Náhol 15-20ezer. Ha előfizetek mondjuk egy olyan mobilnetre ahol az 1GB letöltés után 128 kb/s-re korlázotnak le, akkor azzal kb mennyi latencym lesz? Remélem valaki megtudja osztani tapasztalatát, előre is köszönöm.

#Android #Warcraft #WoW #mobilne #t t-mobile
2012. szept. 25. 19:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha jön 3G a lakásban, akkor nem lesz gondod, amíg az 1Gb korlát le nem jár.
2012. szept. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De engem pont az érdekelne, hogy 128kb/s-cel hogy hasítana rajta. És bocsánat a helyesírási és nyelvtani hibákért a kérdésben, nem tudom mi volt velem :D
2012. szept. 25. 19:30
 3/3 Csiß ***** válasza:
128 kbs nem lesz elég.A wow-nak minimum kb 3-4 mb net kellene,hogy elfogadható latency legyen.Én 2 mb mobilnettel próbáltam régebben és ~700-as latency volt.10 fős raidet még lehetett tankolni vele.
2012. szept. 26. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!