Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan lehet átírni egy...

Hogyan lehet átírni egy speedtest képet?

Figyelt kérdés
Nem a mérési eredményre gondolok hanem az ISP-re. Tehát ott van hogy ISP: <szolgáltató> és azt ott átírni másra? Már több képszerkesztő programmal is próbáltam de látszik a képen hogy ott módosítva lett.

2012. szept. 15. 18:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Mennyire fontos ez? Bárhol kérik és berakod a hamis képet, az IP-címeden látni fogják hogy nem ahhoz a szolgáltatóhoz tartozol, lehet ki is vágnak a szándékosan hamis adatok megadása miatt.
2012. szept. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Egy kicsit bonyolult. Mobilnetem van és mivel gyenge a 3G elég lassú a feltöltési sebesség ezért sokszor az ismerősömnél(akinek vezetékes netje van) seedelném vissza a dolgokat viszont a mobilnettel töltenék le(a mobilnet letöltési sebessége hasonló mint az ismerősöm vezetékes netjének a letöltése) ezért az ismerősömnél lemérném a sebességet és az ISP-t át akartam volna írni a mobilszolgáltató ISP-jére.
2012. szept. 15. 18:56
 3/4 anonim ***** válasza:

Sok helyen nem tiltott a fiókmegosztás vagy a több IP-ről való seedelés. Aki seed szervert használ, vagy a munkahelyi hálózatot, és otthonról is tölt fel, annak több IP cím jelenik meg az adatlapján, mert több helyről kapcsolódik.


Nézd meg az adott oldal szabályzatait hogy mennyire megengedőek. A speedtest képpel nem érsz sokat, mert a kapcsolódó IP-t fogják megnézni és nem a sebességet. Annak azonosítójában benne van a szolgáltató neve is, például: *.pool.t-online.hu, *.catv.broadband.hu, *pool.telekom.hu, *.globonet.hu, stb...

2012. szept. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi. A Microbit szabályzatában nem látok ilyesmit de megkérdezem tőlük. Az én mobilnetemnek az IP címe végén ez van: umts.telenor.hu és az ismerősömnek meg pool.invitel.hu. Szóval akkor a tarckerek moderátorai nem csak a számokat látják hanem ami után van azt is?
2012. szept. 15. 20:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!