Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Létezik olyan mobil internet...

Létezik olyan mobil internet amelynek n az adatforgalma nem korlátozott?

Figyelt kérdés

2012. szept. 12. 23:08
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
köszi a linket!
2012. szept. 14. 07:37
 12/18 anonim ***** válasza:

"és akkor a telenor hipernettel lehet pl: torrentezni is? vagy hogyan lett 500 gb adatforgalmad?"


Igen, egyenlőre még lehet de a jól tudom már dolgoznak a korlátozást végző rendszer élesítésén.

2012. szept. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

"számlát fizettél már? :D"


Igen, ugyan úgy 8000Ft volt mint máskor.

2012. szept. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:

t-mobilnál a legkisebb net csomag 30mega.én ezzel már legalább 2g át 'neteztem'

minden net korlátlan csak ha lejár az adatforgalmad akkór lekórlátózák a fel/le töltést!!

Az opera mini a legjobb mert csökenti az adatforgalmat.

Pl:egy olda betöltése alapesetben 2m akkór amit levesz kb 200kb.igy sókat spórólsz

2012. szept. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

"minden net korlátlan csak ha lejár az adatforgalmad akkór lekórlátózák a fel/le töltést!!"


Ez kicsit paradox nem?

Mármint korlátlan, de lekorlátozzák. :)


Teljesen korlátlan akkor lenne, ha még lassításra sem kellene számítani semekkora adatforgalom mellett sem.

Na ILYEN itthon nem létezik jelenleg.

2012. szept. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Nem paradoxon, csak a fogalmazás pontatlansága. Mivel eleinte az olyan netek terjedtek el, amik mennyiségét korlátozták, a "korlátlan net" fogalma úgy íródott a köztudatba, hogy "bármennyit tölthetsz". Ez most is így van, más kérdés, hogy ha sokat töltesz behúzzák a kéziféket.
2012. szept. 17. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
0%
Melyik orszagban van mar olyan mobilnet, ahol nem korlatozzak az adatfirgalmat? Tehat olyan, mint egy vezetekes net, kifizetem havonta a penzt es annyit netezek, toltogetek, amennyit akarok.
2012. okt. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
#17: végigolvastál egy hozzászólást is? Értettél egy hozzászólást is?
2012. okt. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!