Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Létezik olyan mobil internet...

Létezik olyan mobil internet amelynek n az adatforgalma nem korlátozott?

Figyelt kérdés

2012. szept. 12. 23:08
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Magyarországon jelenleg nem létezik ilyen tudtommal.
2012. szept. 12. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
Itthon az előre kiszabott mennyiség útán lecsökken 32Kbi/s,legalábbis a t-mobile-nál.
2012. szept. 12. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Én ezt találtam a max.-nak, de ez is korlátozott, csak sávosan lehet emelni 10GB-ig:

[link]

2012. szept. 12. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 MaXXeGee ***** válasza:

És ez benne a trükk, valójában mindegyik mobilinternet csomag "korlátlan" mert mint időben mint adatforgalomban nem szabják meg, hogy adott összegért mekkora adatforgalmat generálhatsz. de viszont a le/feltöltési sebességet lecsökkentik a szolgáltatás minimumára ha túlléped az általuk megszabott keretet. Továbbra is korlátlanul használhatod de akkor már úgysem fogsz letölteni vele, mert nem érdemes. Sőt akkor már netezni sem ... mert ez egyenlő azzal, mint ha visszatérnél az analóg (betárcsázós) modem korszakába a 90-es évek végére :)

De "remélem" az internet és az adatforgalom adót majd jól bevezetik, és akkor az is szív akinek kábelnetje van :D

2012. szept. 13. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

MaXXeGee: megdöglött a lovam, dögöljön meg a szomszédé is? Okos hozzáállás.

A mobil net nem letöltögetésre való. Az arra van, hogy ha épp nincs a közelben a neted akkor meg tudj nézni ezt-azt.

2012. szept. 13. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
sajnálom hogy nincs. Nekem azért kellene mert kollégiumban is és otthon is kell. De a sima mobilnetem kevés...
2012. szept. 13. 09:10
 7/18 anonim ***** válasza:
A Telenor a Hipernet tarifacsomagokat nem tudja korlátozni. Én a Hipernet 42-nél már 200-300GB-nál tartok. A múl hónapban 520GB-ot forgalmaztam egy 20GB-os csomaggal(!!!)
2012. szept. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
#7: számlát fizettél már? :D
2012. szept. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 Nadetényleg ***** válasza:
A Telenor Hipernet csomagjainál deklarált tény, hogy a böngészés és emailezés ténylegesen korlátlan. Egyéb csomagok is kigyűjtve itt: [link]
2012. szept. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
és akkor a telenor hipernettel lehet pl: torrentezni is? vagy hogyan lett 500 gb adatforgalmad?
2012. szept. 14. 07:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!