Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mennyire elég egy mobilnet?...

Mennyire elég egy mobilnet? (lent)

Figyelt kérdés

Szóval megszüntettem a vezetékes netem,és T-mobilos mobilnet van helyette,16GB-os.Nem nagyon értek hozzá,ez mire elég?

Napi kb 12órát ment eddig a net,youtubot nem nagyon nézek,inkább csak facebook,meg főzős oldalak,gyk,ilyesmi.


2012. szept. 11. 09:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Pont elég arra, hogy letölts 16 GB-ot. A youtube-ot nehéz meghatározni, mert erősen függ a nézett média minőségétől. A többi amit soroltál bőven belefér a 16 GB-ba, tippre a youtube is bele fog.
2012. szept. 11. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ha csak arra kell neked,mint amiket fölsoroltál,akkor a 16 bőven elég lesz egy hónapig,még el sem fog fogyni,
2012. szept. 11. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!És azt meg tudom nézni valahol hogy eddig mennyi ment el belőle?És ha esetleg túllépem,akkor azért pluszba fizetni kell?
2012. szept. 11. 09:42
 4/6 anonim válasza:
Ez engem is érdekelne, hogy hogyan lehet megtudni, hogy mennyi van még rajta?
2012. szept. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
My T-Mobile-ba belépsz. Bal oldali menübe rámész hogy Havi forgalom és itt le lehet kérdezni 56 Ft-ért.
2012. szept. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Telepíts egy net forgalom mérőt! Az legalább ingyen van.
2012. szept. 11. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!