Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A letöltést tudom mérni a...

A letöltést tudom mérni a feltöltést miért nem?

Figyelt kérdés

Adott egy 25/10-es UPC net, és a speedtest.upc.hu illetve a speedtest.net oldalon is ugyan azt látom:


Letöltés felmegy rendesen, viszont a feltöltést nem tudja mérni egyik oldalon sem!

Utorrent (seedelésnél) maximum 150kb/s-el tölt fel, de PONTOSAN annyival, és nem megy fölé egy kicsit sem!


Mi lehet a gond? Hardweres nem lehet hisz akkor nem is töltene se fel se le... felhívtam az üf szolgálatot ők rendben látnak mindent! Ma reggel új windowst is húztam (win7 32bit)... nem értem!


Érdekesség: csökkentett módban le tudom mérni a feltöltést rendesen! Valami program fogja le? Spyware-t írtottam, nem talált semmit :S


Ötlet?



2012. szept. 9. 10:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

[link]


Maximális letöltési sebesség 25 Mbps

Maximális feltöltési sebesség 1,5 Mbps

2012. szept. 9. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Oké de ez nem változtat a tényen, hogy NEM TUDOM lemérni egyik oldalon sem a feltöltés sebességét!
2012. szept. 9. 10:57
 3/14 A kérdező kommentje:

Plusz kértem egy olyan opciót hogy 3 hónapig 50 / 5 Mbit/s sávszélesség

...


Nem alkalmazandó ezek szerint?

2012. szept. 9. 10:58
 4/14 anonim ***** válasza:

Ha 1,5 Mbit van a csomagba akkor nem fog annál többel jönni. A UPC 10 Mbites feltöltést csak a Fiber Power 120 csomagba ad. És ne feledd hogy ez csak a maximális feltöltési sebesség. A garantált feltöltési sebesség a 25-ös csomagba 0,5 Mbit/s .


"Plusz kértem egy olyan opciót hogy 3 hónapig 50 / 5 Mbit/s sávszélesség "


Ez egyik szolgáltatónál sem így megy hogy bemész az ügyfélszolgálati irodába, megrendeled a 25-ös csomagot de te kérsz 3 hónapig ugyan azon az áron egy nagyobb csomagot.

2012. szept. 9. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Tevedsz.


Ha elolvasod a honlapon magad is latod hogy akcio van harom honapig...tudom mit irtam ala,es telefonon is mondta az ugyintezo hogy latja be van kapcsolva.


Hangsulyozom:

Csokkentett modban tudtam merni a feltoltest...

2012. szept. 9. 11:28
 6/14 anonim ***** válasza:
Tudtommal ez az akció most már nincs (honlapom se látom) de ha az ügyintéző azt mondta hogy lesz és be is van kapcsolva akkor valóban lennie kell. Az 50 Megabites letöltés az megvan?
2012. szept. 9. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Igen az megvan, épp ez a bajom! A feltöltést pedig nem hogy nem érzem, mérni sem tudom :D

kész...

2012. szept. 9. 12:56
 8/14 anonim ***** válasza:
Esetleg nincs a gépedre telepítve a cFosSpeed vagy a Netlimiter nevű program?
2012. szept. 9. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nem, nincs :(
2012. szept. 9. 14:18
 10/14 anonim ***** válasza:
Amúgy linkelj már be egy speedtest képet mert elég zavaros most már. A kérdésbe azt írtad hogy 25/10-es a neted aztán meg azt hogy 3 hónapig 50/5-ös.
2012. szept. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!