Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » UPC Fiber Power 10 vagy Digi...

UPC Fiber Power 10 vagy Digi StartNet?

Figyelt kérdés
Melyik éri meg jobban? Milyen a sebessége a UPC Fiber Power 10? Wifivel rendelve romlik?

2012. aug. 29. 18:24
 1/8 anonim ***** válasza:

A digi gyorsabb, olcsóbb, és megbízhatóbb. A UPC meg nem :)


Wifivel minden adatátvitel romlik, nem a szolgáltatótól függ.

2012. aug. 29. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ugye tudod hogy a UPC FiberPower 10 5GB-os korláttal rendelkezik? Amit ha túlhasználsz rendesen lelassítják a netet.
2012. aug. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

upc 10 vigyázz mert 5Gb korláttal van és a digi starnet 20Mbs csomag igaz hogy semmit nem tudok róla.Én egy upc 25-ös csomagot ajánlok.

[link]

[link]

2012. aug. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
És a UPC kábeltv bronze szolgáltatásáról mit gondoltok?
2012. aug. 29. 18:35
 5/8 anonim ***** válasza:

Engem a diginél ez zavar amit a honlapjukra kiírtak:

StartNET csomagunkat leginkább azoknak a felhasználóknak ajánljuk, akik az internetet levelezésre, böngészésre, hírolvasásra, információgyűjtésre használják. (Egy átlagos tartalmú oldal megközelítőleg 10 másodperc alatt betöltődik).

2012. aug. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A digis Startnet gyorsabb, mint a legtöbb magyar szolgáltató "normális" nete a maga 20/10 Mbit/s sebességével :)
2012. aug. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Előző: LOL ezt eddig észre sem vettem. Egy átlagos tartalmú oldal 5 Mbites DSL nettel betöltődik 3-4mp alatt. Nehogy már egy 20 Mbites net 10 másodpercig töltsön be egy oldalt.
2012. aug. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Bocsi, nem az előző ha nem az előtti
2012. aug. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!