Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Internet: UPC Fiber Power 25...

Internet: UPC Fiber Power 25 vagy T-Home Családi csomag?

Figyelt kérdés
Igazából letöltés torrent-hez kell

#Internet UPC Fiber Power 25 #vagy T-Home Családi csomag?
2012. aug. 26. 18:38
 1/5 anonim ***** válasza:
67%
Nekem T-Home Extra csomagom van(kábelnet) Már 300GB-nál tartok és semmi korlátozás. A UPC-nek már akkor baja van ha elindítasz egy torrentet. Szóval én a T-Home-ot ajánlom de ha a T-Home-nak csak DSL netje van nálatok akkor viszont inkább a UPC.
2012. aug. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
kösz a választ
2012. aug. 26. 18:44
 3/5 anonim ***** válasza:
48%

Ha van kábeles T-home, akkor az tökéletes.

Korlátozás nincs, minden rendben működik.

2012. aug. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 czibles ***** válasza:
48%

Pesti UPCvel én meg voltam elégedve, nem volt semmiféle korlátozás, pedig volt 1-2 hónap amikor pár száz GB adatforgalmam volt.


T-t viszont sokan szidták még 1-2 éve, mostanában nem tudom, hogy milyen.

2012. aug. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
48%
Szolnokon is korlátozza a UPC a torrentet, és -pár éve legalábbis még- 60GB-nál is szop@ttak a sebességcsökkentéssel. DIGI rulezz! Néhány éve kivágtam a fenébe az upcot, és azóta semmi gondom. Ráadásul a tárhelyes letöltésekkel/online filmnéző oldalakkal sincs gondom, mert nem állandó az ipcímem.
2012. aug. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!