Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi a baja a router-emnek?

Mi a baja a router-emnek?

Figyelt kérdés

Szóval van egy TP-Link TL-WR740N Router-ünk eddig tökéletesen működött ma viszont kb 7-x elment a WIFI sőt volt amikor az asztali gépen is 40 megabit letöltési sebesség helyett 3 megabit volt. Az unokatestvéremnek is ilyen router-e van és neki lassan 1 hete ezt csinálja. Azt monja, hogy azóta amióta volt egy nagyobb vihar de akkor az enyémnek semmi baja nem volt ma kezdett el sza**kodni.

Valaki valami ötlet? Nagyon zavaró tekintve, hogy ma már 5x reboot-oltam a router-t 2x pedig visszaraktam az egészet gyárira és újra beállítottam de max 40 perc és újra elromlott...



2012. aug. 25. 23:02
 1/7 P.O.C. ***** válasza:

Wi-Fi csatorna váltás, ha nem válik be firmware frissítés.

Bővebben: [link]

2012. aug. 25. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A legfrissebb firmware van rajta a kezdetek óta.
2012. aug. 25. 23:13
 3/7 A kérdező kommentje:
Most a semmiből megint visszajött... ez így nem jó... :( :@
2012. aug. 25. 23:34
 4/7 A kérdező kommentje:
Éééééés ennyi újból nincs WIFI....
2012. aug. 26. 00:12
 5/7 P.O.C. ***** válasza:

Passzolok. A TL-WR740N szinte mindegyik hardver verziója támogatja a linux alapú DD-WRT firmware -t. Ha nem sajnálod, hogy így bukod a garanciát, akkor megpróbálhatsz egyet.

Ezek a firmware -es stabilitásba és állítási lehetőségekbe messze felülmúlják a gyáriakat.

Innen tudod leszedni a legújabb verziót:

ftp://dd-wrt.com/others/eko/BrainSlayer-V24-preSP2/2012/07-20-12-r19519/

Így tudod feltenni rá:

[link]

2012. aug. 26. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Hát megpróbálom.

Köszi a segítséget :)

2012. aug. 26. 10:25
 7/7 A kérdező kommentje:

Hát majdnem 45 perce van rajta az új firmware és eddig jó :)

Remélem így is marad! :D

Köszönöm még egyszer! :) Ment a zöld pacsi :)

2012. aug. 26. 11:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!