Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Magától akar letölteni egy...

Magától akar letölteni egy fájlt a számítógépem, miez valami vírus?

Figyelt kérdés
Sziasztok, tegnap jelentkezett a probléma (elég sokat coutner strikezek egyébként, de kb fél oránként kapok egy ilyen ablakot: [link] nemértem milehet ez valami vírusra gyanakodok, de miután 6532x re irta ki gondoltam letöltöm, és átvizsgálom a virusirtommal, de nem találta vírusosnak a fájlt, egyébként ami számomra aggasztó, hogy annyira idegesített, hogy fogtam ujraraktam a windowst, és most pont ugyanugy csinálja mint tegnap, windows ujrarakás után.. pedig azelött sosem! láttam hogy ez valami internet exloreres dolognak néz ki, amit amugy sem használom, ezért a tüzfalban letiltottam az explorert de ezsem segitett, kérlek mondjatok valami használhatot mert megörülök!!!!
2012. aug. 18. 15:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy olyan kalóz változatot használsz, amihez frissítő modult raktak, és önmagát próbálja frissíteni. A letöltő link is erre utal.
2012. aug. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
eredetiben játszom, steam en :/ szoval nemhinném, és mikor letöltöttem elinditottam ezt a cstrike.exe t akkor megnéztem a futo folyomatakot és berakott kb 4 et ami mellé valami gasdugawergu féleség volt irva, szoval szeirntem ez valami virus lesz, de akkor a virusirto miért nem latja annak? és windows reintall utan miert van megint ez?
2012. aug. 18. 15:16
 3/11 anonim ***** válasza:
A googleval egyszerűbb lett volna rákeresned...
2012. aug. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
szerinted hol probaltam eloszor? a googleba 1 hasznaéhato oldalt nem talaltam, ami segiteni, azert fordultam hozzatok........
2012. aug. 18. 15:21
 5/11 anonim ***** válasza:
Formáztad legalább telepítésnél a winchestert?
2012. aug. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
persze hogy formáztam ennyire nemnezz madarnak :D
2012. aug. 18. 15:34
 7/11 anonim ***** válasza:
Ebben az esetben valóban vírus. Derítsd ki, hogy honnan jön, valami cuccod fertőzött. Addig hiába telepíted újra a gépet, mert saját magad telepíted fel újra és újra.
2012. aug. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
de semmit az égadta egy világon nem raktam még fel a gépre a sajat dolgaim kozul! annyival egésziteném ki a kérdést hogy mindig akkor akarja letölteni ezt a fájlt, amikor fellépek egy szerverre a cs ben, semmikor máskor, ugyhogy az a fél oránkéntes dolog az nem valos, erre most jöttem rá idöközben!!!! szoval biztos a csvel van összefüggésben, de a steamet a saját oldalárols zedtem le, a cst pedig az eredeti cd röl telepitettem, ezenkivül még csak 1 zenét sem raktam fel a gépre, ugyhogy nemértem mi fertözhet......:|
2012. aug. 18. 15:39
 9/11 anonim ***** válasza:
Akkor maga a szerver fertőzött, kerüld el.
2012. aug. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
ment a zöld kéz, ez az amire utoljára gondoltam volna, hogy egy cs szerver virusos, de valoban csak, és csak akkor jön ez be ha arra az adott szerverre csatlakozom, akármelyik másikra akkor nem... de viszont ezen a szerveren jatszok 3 éve, ittvagyok admin, stb stb :D mind1 végülis a probléma megoldodottt köszi
2012. aug. 18. 15:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!