Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » MSN VIRUS? Egy ismerősöm...

MSN VIRUS? Egy ismerősöm egyfolytában küldözget egy linket, tegnap rákattintottam, valamit telepittetni akar:S Segitsen valaki!

Figyelt kérdés

EZ A LINK:


foto [link] msn cimem)-MI LEHET EZ????????????????


2009. nov. 23. 08:04
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem kattintok rá, de valószínű, hogy vírus.

De lehet, hogy csak reklám.

Biztonság kedvéért szerintem végigfuttathatsz egy vírusirtást.

2009. nov. 23. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

1. a barátod msn-jét valószínűleg feltörték, és ha te is megnyitottad azt alinket a tiedet is fel fogják törni.

Változtassátok meg a jelszavatokat az msn-en.

2. Ezt töltsétek le és frissítés után futtassátok, az msn vírusokat keresi meg és törli őket.

[link]

2009. nov. 23. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!!!!!!
2009. nov. 23. 11:07
 4/10 A kérdező kommentje:

Jajj,légyszi segits még!!1-KEZDŐ VAGYOKO

2-LETÖLTÖTTEM EZT A PROGIT,ÉS KB FÉL ÓRÁJA MUTATJA HOGY CSINÁL VALAMIT,ÉS SEMMI!

3-amúgy a barátomat letiltottam,mivel nem reagált mikor irni akartam neki

4-KÉRLEK IRD RÉSZLETESEN MIT CSINÁLJAK MOST??

2009. nov. 23. 11:30
 5/10 anonim ***** válasza:

rákattintottam, nem mentettem el, semmi, de már jelzett a nod32, hogy vírus, és mehetett is karanténba

ezt ne csináljátok utánam! és le ne töltsd

2009. nov. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Én meg ezt a progit letöröltem,helyette feltettem ezt:MSN VIRUS REMOVER,ÉS EZ MEGTALÁLTA ÉS ELTÁVOLITOTTA ÚGYHOGY VALÓBAN AZ VOLT,SENKI NE KATTINTSON RÁ!!!NEHARAGUDJATOK,NEM VOLTAM BENNE BIZTOS HOGY EZ VIRUS!!!!!


AMÚGY MOST AKKOR ENNEK AZ ISMERŐSÖMNEK A TILTÁSÁT FELOLDHATOM??HA IGEN,MIKOR?

2009. nov. 23. 17:08
 7/10 A kérdező kommentje:
AMÚGY MEG NEMÉRTEM AKKOR EZT AZ AVAST VIRUSIRTÓT SEM,MERT LEHET ÉN VOK HÜLYE HOZZÁ,DE NEM KELLET VOLNA ÉSZREVENNIE EZT?AZELŐTT NEKEM IS A NOD32 PRÓBAVERZIÓJA VOLT FENT,ÚGYHOGY LEHET VISSZATELEPITEM AZT EHELYETT a"VALÓSIDEJŰ" AVAST HELYETT:S:S
2009. nov. 23. 17:17
 8/10 anonim ***** válasza:
MÁR EL SEM OLVASOM HOGY MIT ÍRSZ MERT ANNYIRA IDEGESÍT HOGY MINDENHOL CSAK AZT LÁTOM HOGY CAPS LOCK MEG 30 FELKIÁLTÓJEL VAN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2009. nov. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

másold be ide a TELJES linket:

[link]

adja meg a weboldal címét helyére


...és megtudod, rizikó nélkül, hogy vészes vagy nem.

2009. nov. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Ok köszi,megtettem,most ezt irja ki:


Ez a weboldal még nincs ellenőrizve. Most bekerült az ellenőrzésre váró weboldalak listájába.

2009. nov. 23. 19:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!