Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Vettem 1 TP-Ling TL WR743ND...

Vettem 1 TP-Ling TL WR743ND routert és 1 TP-link TL WN722N hálókártyát?

Figyelt kérdés
Hogy tudom megcsinállni hogy küldje a jelet a felé ugyanis az nem tallálja.Másikokat talál de az a szomszédé.Hol tudom beállítani hogy küldjön jelet??ja és ez már cserélve volt mert az első hibás volt de az be volt állítva csak nem volt jó ezt meg most állítani se kellet csak összedugtam és volt net,de pl most lementem előtte volt most pedig ki kellet kapcsolni meg vissza hogy megint legyen.hogy lehetne megoldani??
2012. aug. 13. 18:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Már nagyon sokszor leírtam és leírták mostmár csak linkelek : [link]
2012. aug. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
vigig csináltam mindent a papírjai alapján ki is írta hogy gratulálunk meg minden hogy rbotoljam meg csinálltam álítottam pw-t is de nincs net. ez miért van?az internet jelén 1 sárga háromszög tábla van.
2012. aug. 14. 12:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!