Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan kell telepíteni egy...

Hogyan kell telepíteni egy TP-Link TF-3239Dl típusú hálókártyát? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Vettem egy Tp-Link TF-3239DL típusú hálózati(lan) kártyát és egy mini cd-t adtak hozzá amin rajta volt 5 lankártya drivere rámentem arra a típusra ami kell.6 almappa volt benne különböző op. rendszerekre;windows 95,7,2000/XP ;Linux.XP-m van.Rákattintottam 3 fájl volt benne."NetrtOEM : Telepítése információk,konfigurácios fájl", "Rtlnic : Rendszerfájl" , Rtlnicxp : Rendszerfájl". Exe nem volt benne csak ez a három.

Hogyan kell ezt installálni semmi magyar, semmi angol leírás nem volt benne.A telepítési útmutatóba annyi van írva hogy "A szükséges programok a lemezen találhatók".

Tehát hogyan kell telepíteni exe nélkül?Gondolom a Windows mappájába kell belerakni.


2012. márc. 24. 14:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Érzékeli a gép az új hardvert, mikor telepíted nem automatára mész, hanem kiválasztod a helyet. Ennyi.
2012. márc. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az Eszközkezelőben, Hálózatikártyák, új hardver telepítésénél(Varázsló, hely kézi megadása), azt a mappát kell kitallóznod, ami az Op.Rendszerednek (Wxp_....)megfelelő, és a *.sys rendszer-fájlt kell hozzá adnod!

(a lemezen lévő, \Setup program\MANUAL.TXT szövegeges dok. részletesen leírja a telepítés menetét)

2012. márc. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Rendben eddig megvan ,de ezt irta ki : "Az szoftver most már telepítve van, de valószínűleg nem fog működni.

Az eszköz nem indítható el. [Kód: 10]

2012. márc. 24. 15:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!