Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Szerintetek vége a napisz*rnak...

Szerintetek vége a napisz*rnak? :D

Figyelt kérdés
Ma egy csomószor nem jött be az oldal,nem csak nekem mert facebookon is írták. Azt írta ki "502 Bad Gateway". Lehet a sok spammoló miatt xD

2012. aug. 9. 16:53
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Nem értem miért hiszik azt, hogy valaki csak úgy kikerül oda. Azok az emberek meg is érdemlik, nem kell magamutogatós képeket kitenni a netre, onnantól, hogy kiraktad már te bajod, azért ne panaszkodj mert felhasználják ellened, és kirakják, hogy ország-világ lássa!

NEM szoktam ilyen oldalakat nézegetni, de elég röhejes ez a napiszar ellenes akció...

2012. aug. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Azt nem értem miért nem tudják böngészőkben letiltani a közösségi oldalakon a profiloknál a "kép mentése másnéven" funkciót.
2012. aug. 9. 19:04
 13/17 anonim ***** válasza:
Elég a print screen is. :)
2012. aug. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
A napiszar nem sért jogot... A napiszar nem gépekről lopja a képeket, hanem ami az interneten megtalálható (tehát ami már fel van rakva!!!!) azokat a képeket postolja ki... Ha valaki felrak egy képet az internetre, az azzal egyenlő, hogy elfogadta, hogy akárki megnézheti a képet...
2012. aug. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Csak nem az egyik napiraj vagy, hogy így örülsz neki? :-)
2012. aug. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
napiraj?? Nem épp azt hogy utálom az ilyen oldalakat. Mondjuk igazuk van mert aki facebookra meg bármire hülye profilképeket tesz ki,azt bárki megnézheti,felteheti máshova is. Szóval egy kicsit már más a vélemény róla,de az nem igaz hogy a selejt emberek kerülnek ki oda. HErBY-t sokszor kiposztolták,de ő direkt játssza a videóiban az idióta szerepet. Egy tök értelmes ember,sokakat segített is a videóival
2012. aug. 9. 20:25
 17/17 anonim ***** válasza:

"de ő direkt játssza a videóiban az idióta szerepet."

Ahhoz már nem elég poénos, hogy ne vegye komolyan?

2012. aug. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!