Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Szerintetek vége a napisz*rnak...

Szerintetek vége a napisz*rnak? :D

Figyelt kérdés
Ma egy csomószor nem jött be az oldal,nem csak nekem mert facebookon is írták. Azt írta ki "502 Bad Gateway". Lehet a sok spammoló miatt xD

2012. aug. 9. 16:53
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Most megint bejött de nagyon lassú.
2012. aug. 9. 16:53
 2/17 anonim válasza:
[link] kirakhatod napiszarra. :D
2012. aug. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Fúúúú mert a spamnak sok köze van ahhoz, hogy az oldalt elérhetetlen... nem fájdul meg a fejed a hülyeségedtől?
2012. aug. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Az ott ki a linken? Nem fogom kirakni úgysem...
2012. aug. 9. 17:04
 5/17 anonim ***** válasza:
Hát elég ironikus lenne ha egy neve nincs herby meg pár fusztrált 12 éves miatt akik kikerült, szűnne meg a napiszar.
2012. aug. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
És lássuk be, nincs senkinek se oka felháborodni, olyat soha nem raktak ki aki nem odavaló. Inkább néznének magukba, hogy miért akkora selejtek, hogy felkerültek...
2012. aug. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Látszik nem ismered HErBY-t -.-

Dely Péter a neve. Bizonyára azt sem tudod hogy miért van felháborodva...a lányáról írtak ocsmányságokat. 12 évesek?? 16 vagyok és a facebookon több 1000-en vannak még a napiszar ellen,12-30 évesek stb. Már eleve aki kitalálta ezt az oldalt egy cigó lehetett. Meg az is aki minden nap feljár rá. Magyarország én így szeretlek :S

2012. aug. 9. 17:30
 8/17 anonim ***** válasza:
"Magyarország én így szeretlek :S" Hagyd már a süket dumát, körül vagyunk véve nyomorékokkal, nekem meg az nem tetszik, mégsem írogatok minisztereknek, hogy tiltsák be rib@ncokat, és az ^^alfahímeket. Szólás, és vélemény szabadság van ember, ha valaki rib@nc, akkor országvilág előtt is legyen rib@nc:D
2012. aug. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Mondjuk ja. Én ezért nem rakok ki magamról semmilyen oldalra,twitterre se képet.
2012. aug. 9. 17:55
 10/17 anonim ***** válasza:
Akik kikerülnek a napiszarra azok jó részt nem ok nélkül. Ezt tessék már gy kicsit emésztgetni.
2012. aug. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!