Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mitől fagy le az internet és...

Mitől fagy le az internet és a gépem?

Figyelt kérdés

Internetezés közben firefox és explorer közben is 2-3 perc böngészés után lefagy az internet és a gép is utána várni kell 1-2 percet és megint jó. És ezt csinálja 5 percenként kb.

Már ujra raktam a windows-t és a legujabb drivereket raktam fel mindenből, directX meg flashplayer, meg stb. de ugyanugy csinálja. Mi lehet a gond ? Esetleg háló kártyára gyanakszok de attol a gépnek nemkéne elvileg lefagyni.



2012. júl. 31. 12:58
 1/6 Hazardteam ***** válasza:
Ramod mennyi van? Procid, videokártyád milyenek?
2012. júl. 31. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

nagyon erőssek 8GBram, 1GB vga 6870es, 4magos 3.5 GHZ.

játék megy rajjta fagyás nélkül meg a gép használata is fagyás nélküli. csak netezés közben csinálja ezt.

2012. júl. 31. 13:40
 3/6 anonim ***** válasza:
Mivel újratelepítés/új driver sem oldotta meg, ezért sztem hardveres a gond. Talán az alaplapi hálókártya szórakozik/haldoklik. Dehogynem kéne lefagynia! Én pl. találkoztam olyan alaplapi hangkártyával, amitől állandó kékhalál lett induláskor, és én is csak újratelepítés után jöttem rá, amikoris csak ezért nem halt le tovább a gép, mert föl sem ment többé a drivere (azaz elég lett vna letiltani a biosban). Én mindenesetre kipróbálnék, egy normálisat.
2012. júl. 31. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Hazardteam ***** válasza:
Bulldozered van? Úgy értem AMD-FX?
2012. júl. 31. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
most abbahagyta valamiért, nem értem, virusirtóztam, spyware-el csomó mindet letörölt,meg töredezettségmentesitettem, meg firefox kiegészítőket felraktam, most ugy néz ki jó. eggyenlőre nem fagy be.
2012. júl. 31. 17:29
 6/6 A kérdező kommentje:

Processzor:


AMD Phenom II X4 970 3.5GHz AM3 + Cooler Master Hyper TX3 hűtő



Memória:


4x2GB=8GB !! DDR3.1600MHZ-Kingston hyperX: KHX 1600C9D3B1K2/4GX



Videókártya:


Sapphire Radeon HD6870 1GB 256bit DDR5 -GPU:900mhz/Memo:4200MHz -OpenGL:4.1 -PixerShader:5.0


alaplap


Asrock 870 Extreme3


hangkártya alaplapi integrált

Ati Realtek ALC892

2012. júl. 31. 17:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!