Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Van itt valaki, akinek nincs...

Van itt valaki, akinek nincs Facebookja?

Figyelt kérdés

Nekem nincs, és teljesen boldog vagyok nélküle.

Öcsém azt mondja hogy pitekusz, akinek nincs. Szerintem meg az a nem normális, aki egész nap azon a sz@ron lóg.



2012. júl. 26. 20:20
 1/8 A kérdező kommentje:
Amúgy volt, de nem tetszett, ezért kitöröltem.
2012. júl. 26. 20:21
 2/8 anonim ***** válasza:
nekem van habár nem vok odaérte de énse tom megérteni aki egésznap azon lóg
2012. júl. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem sincs. Teljesen feleslegesnek tartom. És tökéletesen működik az életem nélküle.

Sőt, nem is lesz.

F/32

2012. júl. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 MaXXeGee ***** válasza:

Én imádom ... reggeltől estig a posztokat nyálazom, és nagyseggű szukáknak írkálok perverz kommenteket ...

Na jó, ez nem igaz ... suli miatt hasznos, (egy egy "tanulócsoport") de amúgy tökfelesleges ...

Bár, még egy dologért "szeretem":

A sok vérpistike, aki "bármit feltörne" ... na az ott megmutathatja.

Még egy sem csinálta meg :D

2012. júl. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nincs. Oltanak is miatta az osztálytársaim rendesen.
2012. júl. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Van de már a jelszavamat se tudom rá. Aszem hogy tavaly Szeptemberben léptem be utoljára hogy a szülinapi felköszöntéseket megköszönjem.
2012. júl. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Nekem is volt Facebookom, de nem tetszett és letöröltem magam. Nincs rajta semmi hasznos infó.
2012. júl. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

én a van,de nem használom kategória vagyok.

csak a 10 legjobb barátom van rajta, de velük a valóságba is találkozom, de nagyritkán belépek..

nekem is volt egy olyan időszak, mikor folyton felmentem és bámulgattam másokat,de mióta nem használom azóta kiegyensúlyozottabb vok és nagyobb is az önbizalmam, nincs az a hú most meg kell felelnem érzés..

2012. júl. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!