Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Az a gondom, hogy már egy...

Az a gondom, hogy már egy ideje You tube-n, se sehol máshol nem tudok Normálisan videókat nézni. Mi lehet a baj? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Egyszerűen egy sima 3 perces videóra is kell minimum 10 percet várnom, hogy betöltsön, mert különben nem játssza le, vagy pedig nagyon akadozva. Így a lyrics-eket szoktam hallgatni, de azokra is várni kell egy kicsit. Én arra gondoltam, hogy új Flash Playert kellene telepíteni, de ahhoz le kéne törölni a mostanit, viszont azt meg nem találom a gépen. Kérlek segítsetek. Mit tegyek? Válaszokat előre is köszönöm.

2012. júl. 22. 19:39
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

01:44-es: Köszönöm a tanácsot, megcsináltam, de nem tapasztalok változást sajnos. :S


Utolsó válaszoló: Volt szerelőnél a gép, újra is telepítette az összes böngészőt, vírust irtott és azt mondták, hogy náluk rendesen működött a You Tube is. De mikor itthon kipróbáltam én is, ugyan olyan volt, mint a szerviz előtt. Mér tényleg nem tudom mit csináljak, lehet belenyugszom. Nem tudok már mit csinálni...De köszönöm szépen mindenkinek a válaszát! :)

2012. aug. 18. 12:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!