Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Az a gondom, hogy már egy...

Az a gondom, hogy már egy ideje You tube-n, se sehol máshol nem tudok Normálisan videókat nézni. Mi lehet a baj? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Egyszerűen egy sima 3 perces videóra is kell minimum 10 percet várnom, hogy betöltsön, mert különben nem játssza le, vagy pedig nagyon akadozva. Így a lyrics-eket szoktam hallgatni, de azokra is várni kell egy kicsit. Én arra gondoltam, hogy új Flash Playert kellene telepíteni, de ahhoz le kéne törölni a mostanit, viszont azt meg nem találom a gépen. Kérlek segítsetek. Mit tegyek? Válaszokat előre is köszönöm.

2012. júl. 22. 19:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Gyenge net, vagy alatta megy valami letöltés. Akkor szokott ilyen lenni.
2012. júl. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Nem muszáj letörölni az előzőt, rá is telepítheted. Amúgy ja, vagy nagyon lassú a neted, vagy valami gond van a flash-sel (esetleg lehalt a böngésző).
2012. júl. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm a válaszokat. Nem értem, hogy lehet gyenge a netem...nem a legolcsóbb csomagunk van. Bár ehhez nem értek :D Lehalt a net? Az, hogy tud? Amúgy google chromot használok. Szerintem a Flashel lesz a gond :S De nem tudom mi, mivel tudtommal a legújabb van letöltve. Sajnálom, hogy itt akadaékoskodok, de nem értek az ilyenekhez és, ha lehet szeretném magam megoldani. Rengetegszer vittük már szerelőhöz és egyik ilyen alkalom után lett ez, ami most. :S
2012. júl. 24. 19:54
 4/11 anonim válasza:

Azt tudod, hogy milyen Windowsod van?

7-nél

Vezérlőpult - programok és szolgáltatok - ott megkeresed az Adobe flash player (plugin)t - jobb egérgombbal rányomsz, és kiválasztod az eltávolítást. Megtörtént, aztán töltheted az újat.

2012. júl. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Jah és rakjál fel adobe shockwave playert is, azzal is lehet bibi.
2012. júl. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ó nagyon szépen köszönöm! :D Ezzel többre megyek szerintem :) win 7em van, igen :) Reggel meg is próbálom. Remélem összejön. Köszönöm szépen még egyszer a válaszod! :)
2012. júl. 24. 23:07
 7/11 anonim ***** válasza:
Kár, hogy a Chrome-ba be van építve a flash player, és a külsőt akár telepíted, akár eltávolítod, semmilyen hatással nem lesz rá.
2012. júl. 24. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Akkor mit csináljak?
2012. júl. 25. 01:01
 9/11 anonim ***** válasza:

Próbáld meg azt, amit a 20:11-es ír itt:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__internet__32..

2012. aug. 17. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Mr.Match válasza:
Ha más oldalaknál nem tapasztalod ezt a jelenséget, akkor én a helyedben újratelepíteném a Chrome-t. Legtöbb esetben megoldja dolgot. Ha viszont más oldalaknál is lassulást veszel észre, akkor előfordulhat, hogy vírusos a géped, vagy az operációs rendszered haldoklik. Léteznek olyan kémprogramok, amik a tudtod nélkül feltelepülhetnek a háttérben és esetleg más programokban, alkalmazásokban nem is okoznak üzemzavart, viszont a netedet lelassíthatják. Ilyenkor érdemes egy teljes körű vírusirtást végrehajtani, illetve egy speciálisan spyware vírusirtót telepíteni és használni. Legvégső megoldásklnt, ha egészen biztosra akarsz menni, akkor egy komplett rendszer-újratelepítést érdemes végrehajtani.
2012. aug. 17. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!