Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Vaterán 0 ember nézte meg a...

Vaterán 0 ember nézte meg a terméket, de már 2! aukciófigyelő van rajt?

Figyelt kérdés
Ez, hogy lehet? Szerintem nagy átb@szás az egész!
2012. júl. 19. 11:10
 1/4 anonim válasza:
Nem átb@szás az egész. Azért van ez, mert gondolom nem először indítottad el az aukciót, hanem már újra lett indítva. A 2 megfigyelő az előző, már lejárt aukcióra vonatkozott, akkor figyelték, de azóta nem jártak az aukció oldalán, viszont nem törölték a megfigyeltjeik közül. A frissen indított aukciódat még nem látta senki. Egyébként ne várj túl sokat a "megfigyelésektől", mert 90%-ban mindig csak megfigyelők maradnak és nem licitálnak. Akár lehet a konkurencia is a megfigyelő.
2012. júl. 19. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ha újra van indítva az aukció, akkor az aukciófigyelők is törlődnek..
2012. júl. 19. 11:14
 3/4 anonim válasza:
Nem törlődnek hidd el. :) Többszáz értékeléssel a hátam mögött már csak tudom. Akkor törlődik az aukciófigyelő, ha az aki figyeli, kitörli.
2012. júl. 19. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Akkor megvan a magyarázat! Mondjuk én is 400+ os vagyok de erre nem jöttem volna rá!!!

Kösz szépen!!!

2012. júl. 19. 11:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!