Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem tudok csatlakozni a...

Miért nem tudok csatlakozni a Samsung Galaxy Tab 10.1-es tablet gépemmel az otthoni wifi hálózatomra?

Figyelt kérdés
A hálózatot felállitva felismeri a laptopom, a barátaim androidos telefonjai, ismerős laptopja, wi-fi eszköze stb. csak az én tablet gépem nem. Nem is látja az elérhető hálózatok között, és ha manuálisan próbáltam volna belőni, úgy sem ismerte fel. Más lakásában a tabletemmel simán használok más Wifi kapcsolatokat. Lehetséges, hogy azért, mert a táblagépet az USA-ban vettem? Egyébként a tipusszáma 10.1-es és nem a 3G-4G-s verzió. Válaszokat előre is köszönöm!

2012. júl. 14. 20:21
 1/1 anonim válasza:
Nekem a HTC okostelómnál volt, suliban vígan neteztem wifin, otthon meg nem akart sikerülni..
2012. júl. 15. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!