Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mitől különbözik a Samsung...

Mitől különbözik a Samsung galaxy tablet P1000 a samsung galaxy tablet 10.1-től?

Figyelt kérdés

Nem értem ezeket a számozásokat.

Léccí valaki majd azért írja oda a samsung galaxy tabek összes fajtáját mert vásárlás előtt vagyok és nem igazán tudom eldönteni melyiket.

Az a lényeg h legyen wi-fi je és sokáig kibírja egy töltéssel..lehessen rajta filmet nézni és e bookozni.

Hosszú útra készülök....



2012. ápr. 12. 18:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom pontosan, de tuti olyan mint a Galaxy S és az S Plus. Kívül tök ugyan az, de belül teljesen más, mindenféle extrával megdobva :)
2012. ápr. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
de a galaxy s nem a mobil? csak mert én a tabletre gondoltam...
2012. ápr. 13. 18:58
 3/4 anonim ***** válasza:

Tudom hogy az mobil, csak ahoz hasonlítottam a 2 közötti eltérést. Szerintem nézz róla teszteket, tuti van ! Ajánlom a mobilarénát, jó tesztjeik vannak, és általában fél órás TV adások is vannak a jelentősebb cuccokról.

Link: www.mobilarena.hu

2012. ápr. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
A p1000 az 7 colos a másik pedig 10. Aktív használat mellett 8 óráig bírják. Mind a 2 lehet azt csinálni amit felsoroltál és még 3gvel is rendelkeznek.
2012. ápr. 23. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!