Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Samsung Tablet. Jól gondolom?...

Samsung Tablet. Jól gondolom? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
Azt szeretném kérdezni hogy ha szeretnék venni egy Samsung Galaxy Tabletet. Tegyük fel megveszem egy műszaki boltban (Saturn). Akkor arra kell hogy kössek valahol internet előfizetést hogy használni tudjam? Vagy ha az van a reklámban hogy Google Maps,Facebook stb alkalmazás akkor ahhoz nem kell? Illetve még egy kérdés hogy ha nem kötök netet akkor mit lehet vele csinálni? Esetleg egy utolsó utáni kérdés : Melyik a jobb? Tablet vagy Ipod?
2011. nov. 12. 20:36
 1/5 djhell ***** válasza:

nem kell internetet szerződés hogyha olyan helyen élsz ahol eltudsz kapni wifit... :D ha kötsz netet akkor venned kell 1 wireless routert

az utolsó kérdésnél pedig tablet....:D de remélem tudod hogy tablet csak a számitógép kiegészitésére szolgál és nem tudja felváltani azt (elsősorban netezésre készült stb...)

2011. nov. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
tablet vagy ipad-re gondolsz? tabletet az ipodhoz nem lehet hasonlítani. 2 külön kategória, de akkor is a galaxy tab. internetet lehet venni minden szolgáltatónál azt hiszem sim kártyára/hoz. pl vodafonenál 3000 Ft / 1Gb. net nélkül lehet játszani, telefonálni meg... minden mást mint egy okostelefonban :) de a net ajánlott.
2011. nov. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Csak megkérdeztem hogy ti melyiket vennétek. Az elsővel kapcsolatosan azt írtad hogy nem kell net ha el tudok kapni wifit.Ez például akkor is jó ha nekem van routerem a lap-tophoz? Mármint arra rá tudok csatlakozni?
2011. nov. 13. 00:05
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha az a router wifis akkor igen.
2011. nov. 13. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

az Ipod 1 zenelejátszó az apple nél , van touch , nano stb , a touch már elég jó hd játékok is futnak rajta , de ne hasonlítsuk 1 tablet hez , bár én ezeket a tableteket túl nagy mobiloknak titulálnám ( mert az h szimkártya megy bele és telefon + sms , hát lehet hogy táblagépnek hívják , de sztem ez mobil :D)



de szerintem is Ipad vs Samsung Galaxy Tabletre gondoltál : na a Samsung galaxy tablet jobb mint az Ipad , DE az Ipad 2 től nem jobb

2011. nov. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!