Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Valaki facebook fan segítene?...

Valaki facebook fan segítene? (chates probléma)

Figyelt kérdés

Ugye, ha valaki fent van chatan az zöld gömb. Ha telóról, akkor teló jel. De miért van az, hogy valaki neve mellett nincs semmi, mégis ott van jobb oldalt a chat ablakban?Miért van ott 170ből 14?miért pont ők?Olyanok is, akikkel életemben nem beszéltem, és az adatlapját se néztem.


Ráadásul nem is simán ott van, hanem eltűnik 10 perce, aztán megint ott lesz. Miért megy vissza, amikor ugyanúgy nincs zöld gömb a nevénél? Gyorsan belépett aztán ki vagy mi?



2012. júl. 14. 17:06
 1/4 anonim ***** válasza:
nem használom ezt a fos fb csetet
2012. júl. 14. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tökre nem értem mi alapján megy, kiket ír oda ki.
2012. júl. 14. 17:15
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem is beszélve, hogy alul van olyan hogy további elérhető ismerősök.Néha ide-oda pakolja az embereket. Na hogy az mitől különbözik a többi fentitől, amikor még a fentieket se tudom hogy kerültek oda.
2012. júl. 14. 17:20
 4/4 anonim ***** válasza:
Hülyeség az egész. Erre inkább az msn meg skype való
2012. júl. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!