Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Gooogle "kémkedik" utánunk?

Gooogle "kémkedik" utánunk?

Figyelt kérdés

Na, most hogy is van ez? Utána olvastam, és elméletileg a Google szedi a személyes adatainkat. Vagy ez egy régi herce-hurca? Mert olvastam egy olyat is, hogy ezt bevallotta a google még régebben, hogy "véletlenül" leloptak egy csomó adatot. Azt hiszem több mint 600 gigányit. Állításuk szerint "véletlen", és személyes adat nem volt közte, de mint kiderült, nagyon is volt! :)


Kérdés:

Most már megbízhatóak-e ezek a cuccok, meg úgy átlagba a böngészők / gép biztonsága?


Lényeg, azzal kezdtem, hogy a frissen feltett Chrome ment is a kukába, még a Reg maradékai is, meg tettem fel Mozzillához egy plugint, ami mutatja elméletileg ezeket az "alattomos" kémprogramokat. Ha valaki jártas ebbe, igazán segíthetne. Valami Tűzfal, program biztos van rá. Előre is köszi!



2012. júl. 9. 19:59
1 2
 11/11 tibike31 ***** válasza:
google fbi es a cia egyut mukodoknek nem kell kem program ott szerver farmok google nak es az adatbazisok minden hol minden meg a lopasokhoz kell tudni hogy hol es hogy kell
2013. jan. 5. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!