Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Összetűzésbe kerültem egy...

Összetűzésbe kerültem egy vaterás vevőmmel, mit tegyek az alábbi szituációban?

Figyelt kérdés
A vevő hosszú idő után sem fizette ki a terméket, ezért negatív értékelést adtam neki. Ezután felhívott engem, és elkezdett fenyegetőzni, hogy meglátogatnak a rendőr haverjaival, lefoglalják a lopott cuccaimat, stb. Mondom jó, mese maci mese habbal. Pár nappal azután írt rólam egy hitelrontó negatív értékelést amire én felhívtam, hogy ezt mégis hogyan képzeli. Megint jött a rendőrös dumával. Azután nemsokkal felhívott valaki rejtett számról, xy néven a rendőrfőkapitányságról, és azt mondta, hogy feljelentettek zaklatásért. Azt akarta, hogy igazoljam magam telefonon keresztül, hát mondom ez kamu. Arra a kérdésre pedig, hogy melyik rendőrfőkapitányságról telefonált ezt válaszolta: "Hát a rendőrfőkapitányságról". Azt mondta, hogy holnap házkutatást fognak tartani nálam, mivelhogy nem igazoltam magam. Erre én azt mondtam, hogy mégis mit képzel magáról, rejtett számról bárki mondhat bármit, nem is azonosította magát semmivel sem. Szerintem ez egy nagyon nagy kamu, viszont mégsem vagyok 100"-ig biztos benne. Ti mit gondoltok?
2012. júl. 7. 00:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Kamu. Nem vagyok biztos benne, de hivatalos személynek adta ki magát, ami bűn... Mondjuk telefonbetyárkodásért csak nem kap a rendőrségtől. Ha elküldted neki a terméket, és nem fizetett, jelentsd fel, telefonszámát is ismered, simán le lehet nyomozni.
2012. júl. 7. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az első jól mondja, jelentsd fel a francba.
2012. júl. 7. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
:D. Kamu. SOSEM értesítenek SZÓBAN egy eljárásról, KIZÁRÓLAG ÍRÁSBAN.
2012. júl. 7. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kamu. Az összes ilyen embernek aki ilyet csinál, meg kéne *****nie. Ne foglalkozz vele. Jelentsd fel
2012. júl. 7. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Jelentsd fel a vaterának is. tiltsák onnan ki a p***ába legalább eggyel kevesebb csaló lesz ott!
2012. júl. 7. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Bosszú negatív értékelést adott, a vatera pedig nem hajlandó törölni azt. [link]


Azt mondják, hogy küldjek bizonyítékot. Nem tudok, mert csak telefonon történt egyeztetés. Erre ők pimaszul már csak válaszra sem méltatnak. A vatera azért néha elgondolkozhatna a saját hozzáállásán. A vastag jutalékot és kiemelési díjakat szigorúan bevasalják, bezzeg egy ilyen helyzetben pedig méltánytalanul cserben hagynak egy eladót.

2012. júl. 7. 20:47
 7/7 anonim válasza:
Nem tudom mit árulsz, de talán érdemes lenne átnyergelni a Zsibvásárra. Kisebb a forgalom, de 100%-ig ügyfélbarát a csapatuk, jutalék nincs. Sok sikert!
2012. júl. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!