Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mért nem játszik le semmilyen...

Mért nem játszik le semmilyen videót, vagy zenét a firefox?

Figyelt kérdés
Rendesen működött, nem is csináltam semmit, de mégse játszik már le semmit. Frissítettem a firefoxot és a flash player-t is, de ugyanúgy nem jó.
2012. jún. 27. 19:48
 1/8 A kérdező kommentje:
Chrome lejátsza, de nem, nem akarok váltani.
2012. jún. 27. 19:49
 2/8 anonim ***** válasza:
Kiír valamit, valamikor, valahol?
2012. jún. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Soundcloud-on nem ír semmit, csak nem lehet elindítani. Youtube-on pedig nem indítja a videót egyből, ahogy kéne, hanem középen ott a play gomb, rányomok és annyit ír h "an error occured". Facebook-on meg se jelenik a videó.
2012. jún. 27. 20:09
 4/8 anonim ***** válasza:
Próbáld meg telepíteni a Microsoft Silverlight-ot.
2012. jún. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
nem jó.
2012. jún. 27. 21:35
 6/8 Racska1974 ***** válasza:
ellenőrizd a flash playert is.
2012. jún. 28. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
írtam, hogy frissítettem a flash playert.
2012. jún. 28. 14:49
 8/8 Racska1974 ***** válasza:
Tegnap én is fura dologra akadtam. A Újratelepítettem a gépemet, és utána a firefox nem de az IE lejátszotta a UTUBE videókat.Még nem tudom mi lehet a gond, találtam olyan infókat a neten, hogy ez rendszeresen előfordul mikor a flash vagy a firefox új verzióval rukkol elő.
2012. jún. 29. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!