Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem megy rendesen az...

Miért nem megy rendesen az internet?

Figyelt kérdés
Üdv az a kérdésem, már egy ideje nem működik normálisan a net, valamikor szétkapcsolta a routerről a gépet vagyis elment teljesen a net, aztán a routert kikapcsoltam pár percre mert gondoltam túl melegedett és azért.. de most sikerült megoldani addig hogy visszajöjjön a net, minden oldal bejön rendesen, kivéve a facebook és skype se tud csatlakozni, se az msn és a hamachi is csak azt írja hogy újra csatlakozás. az milyen hiba ?? routerbe nem lett elállítva semmi.
2012. jún. 26. 14:04
1 2
 11/11 anonim válasza:
Lehet hogy elszállt egy nagy optikai kábel??? De attól max. belassulna. Úgy látszik valami nagyon központi dolog lehet, mert mindenfelől hallom hogy nem megy. Híroldalakat hiába nézegetem nem írnak róla semmit...
2012. jún. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!