Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem megy rendesen az...

Miért nem megy rendesen az internet?

Figyelt kérdés
Üdv az a kérdésem, már egy ideje nem működik normálisan a net, valamikor szétkapcsolta a routerről a gépet vagyis elment teljesen a net, aztán a routert kikapcsoltam pár percre mert gondoltam túl melegedett és azért.. de most sikerült megoldani addig hogy visszajöjjön a net, minden oldal bejön rendesen, kivéve a facebook és skype se tud csatlakozni, se az msn és a hamachi is csak azt írja hogy újra csatlakozás. az milyen hiba ?? routerbe nem lett elállítva semmi.
2012. jún. 26. 14:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Router nélkül megy.
2012. jún. 26. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
de nem akarnám kiszedni a routert mert még rávan kötve kb 4 gép és még wifin is szorja a jelet.. telón is néztem skypeot.. ugyanúgy nem megy.. csak újracsatlakozik mindig
2012. jún. 26. 14:07
 3/11 anonim válasza:
kitalálom, b-teles vagy. senkinek sem működnek... próbáld a többi külföldi oldalt is megnyitni, az sem lesz jó, kivéve a youtubot és a googlet, g-mailt. jó internetezést.:D(nekem se jók)
2012. jún. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Ugyanígy vagyok ezzel én is, nem jönnek be a külföldi oldalak! :/
2012. jún. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
:d jólvan akkor megnyugodtam már azthittem hogy itt ment szét valami beállítás de gondoltam is rá hogy biztos központi vagy bénáznak csak anyira valószinütlennek tartottam hogy egyszerre annyi minden nem elérhető,amugy adsl..
2012. jún. 26. 14:39
 6/11 anonim válasza:
Hova valósi vagy? én marcali vagyok, és itt nem jó a net! :/ (az előző válaszoló voltam)
2012. jún. 26. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
legalább küldhettek volna valami emailt.. hogy mettől meddig nem fog menni.. de így most kb újra indítottam a routert is újra configoltam... :d :/ gyökerek
2012. jún. 26. 14:41
 8/11 A kérdező kommentje:
én bp, akkor valószínű országszerte ilyen... :d
2012. jún. 26. 14:43
 9/11 anonim válasza:
Aha, akkor országszerte ilyen lehet...... :/ hát szólhattak volna tényleg!
2012. jún. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
hát igen.. remélem meg ajánlom hogy dolgoznak már rajta az emberkék :d :/
2012. jún. 26. 14:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!