Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Egy közösségi oldalon feltörté...

Egy közösségi oldalon feltörték az adatlapom, aki feltörte, az én nevemben egy magyar híresség gyerekének írt pocskondiázó leveleket. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2009. júl. 5. 11:17
 1/8 anonim válasza:
írj levelet a közösségi portál szerkesztőjének és megbeszélitek, hogy mit lehet ilyenkor tenni...akár rendőrségi ügy is lehetne belőle mer végülis visszaélt a te neveddel nem?
2009. júl. 5. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen,de azóta megtudtam,ki törte fel s végül megadta az új jelszavamat,amivel be tudtam lépni,egy csomó levelet írt az én nevemben,most kérjek elnézést attól,akinek írtak az én nevemben,amúgy elég durva dolgok voltak a levelekben.
2009. júl. 5. 11:28
 3/8 A kérdező kommentje:
És akinek leveleket írt,annak az anyját is felvette msn-re,de ő nem igazolta vissza.
2009. júl. 5. 11:30
 4/8 anonim ***** válasza:
68%

Általában a te géped törik fel, nem a közösségi oldalt. Úgy is mondhatnám, hogy aki neten egy szervert fel tud törni, az nem olyan gyerekes, hogy pocskondiázó levelet írjon más nevében.

Szóval csinálj egy jó alapos vírusítást, trójai keresést.

2009. júl. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Próbáld meg letölteni, telepíteni és aztán lefuttattni ezt: [link] Állandó védelem mellé is jó, nem zavarja. Megtalálja a trójaiakat, malware-ket, minden fertőzést.
2009. júl. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ritka alajss dolog ez.
2009. júl. 19. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mindenképpen tegyél feljelentést, főleg ha tudod ki volt. Az általa küldött leveleket ne töröld, mert kellhet bizonyítéknak. Elnézést viszont azért kérj.

Nem tudom hogyan sikerült feltörni, de csak az alapszabályokat tudom idézni. Egyik részről tűzfal és vírusvédelem legyen a gépeden, másik részről pedig használj erős jelszavakat.

2009. nov. 5. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Elnézést kértem azonnal,amikor a gyerek visszaírt,mert azt hitte én írogatok.
2009. nov. 5. 14:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!