Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Milyen internetet éri meg...

BTzone509 kérdése:

Milyen internetet éri meg venni ami nek nagy a letöltési sebessége?

Figyelt kérdés
angliában
2012. jún. 2. 00:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes logika. Biztos egy magyar oldal általában magyar közönsége fogja neked megmondani, hogy Angliában milyen netet érdemes rendelni. Én személy szerint csak az üzbegisztáni és az indiai netcsomagokat vágom fejből így, egyszerű magyarként. Lehet, hogy hülye ötlet, de Angliában vagy egy angol oldalon kéne érdeklődnöd.
2012. jún. 2. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Talán akkor a nagyobb számot ajánlanám a sorozat végén, tudod, pl 10<20<40<80<200<500...stb... Brit tudósok kimutatták, hogy a nagyobb csomaggal gyorsabban tudsz letölteni. Például a negyvenessel pont kétszer olyan gyorsan, mint a húszassal.
2012. jún. 2. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
ezt csak is azért irtam mert a haverom test méréskor 57mb le 9.4 mb fel ez az a bt's net volt
2012. jún. 2. 21:00
 4/4 anonim ***** válasza:
nem tudom kinek a testét mérte, de nem futnék vele össze egy sötét sikátorban
2012. jún. 3. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!