Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Egy napja nem mutatja a...

Egy napja nem mutatja a Facebook az értesítéseimet, pl ha valaki lájkol valamit amit kitettem?

Figyelt kérdés
Miért van ez??
2012. máj. 17. 21:16
 1/6 anonim válasza:
Nem ez a kategória szerintem:S Az enyém mutatja. Nem kapcsoltad ki véletlenül a beállításokban?
2012. máj. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
69%
és ez rosszat tesz az egészségednek?:DD
2012. máj. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem, (jo fontos lenne nem választottam kategóriát) itt intézem a dolgaim nagy részét, és tegnap még jó volt, de beállításokban nincs is ilyen hogy értesítések ki be kapcsolása :/
2012. máj. 17. 21:23
 4/6 anonim válasza:
Első vagyok. Jobboldal kisnyíl katt-> fiók beállítrások->Elolvas a középső sávban mi van írva(megsúgom:legutóbbi értesítések, alatta összes értesítés..) Vagy az eleje ugyan az és egyből baloldalon úgy kezdi hogy általános és alatta értesítések. Na én most nem tudom miért nem tudom szerkeszteni de te lehet tudod.
2012. máj. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Mert azt tudod állítani hogy kitől kapj értesítést és miről.
2012. máj. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

És azt hol, mert itt csak azt lehet hogy e mail értesítés kitől jöjjön..

nem az hogy facebook értesítés

2012. máj. 17. 21:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!