Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi baja van a facebook-omnak?...

Mi baja van a facebook-omnak? Nem add be semmit és ezt írja ki. Valaki pls. Segítsen.

Figyelt kérdés
Nincsenek fogadott adatok Nem sikerült betölteni a weblapot, mert a szerver nem küldött adatokat. Íme néhány javaslat: A weboldal újratöltése később. Hiba: 324 (net::ERR_EMPTY_RESPONSE) : A szerver adatok küldése nélkül lezárta a kapcsolatot.
2012. máj. 12. 12:47
 1/10 anonim ***** válasza:
Ideiglenes fájlok, cookie-k törlése és próbálkozz újra.
2012. máj. 13. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Helena Enn válasza:
Látom egyre több emberkénél jelentkezik ez a probléma..nekem is ugyan ez a problémám már 2 napja..és ahogy leirtam a többi ilyen jellegű kérdés alá én már próbálkoztam előzmények törlésével,wáltottam böngészőt,bütyköltem tüzfalat,virusirtót futattam de SEMMI.Nem tudom mi történhetett egyik napról a másikra..
2012. máj. 13. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:

Nekem is ugyan ez a hiba. Telefonomról be tudok lépni, más ismerőseimnél nincs ilyen gond.

Tegnap karbantartottam a gépem egy Advanced Sytem Care nevű programmal, és azóta van ez. Lehet összefüggés?

2012. máj. 13. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Helena Enn válasza:

Naa végre..találtam valamit ami bevállt próbáljátok ki hátha nektek is fog müködni:D

[link]

2012. máj. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Nekem így sem megy. :(
2012. máj. 13. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Ugyanez van nálam is. 3 napja, de már nagyon idegesítő. Cookie-kkal próbálkoztam. Kitöröltem őket, jó lett az oldal. Belépni sikerült, de semmi többet, mert újra "meghalt" az egész.
2012. máj. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Én is próbáltam kitörölni ezeket..de így sem jó..:(( telefonról be enged meg ott jó..de gépen meg nem:// és péntek óta nem jó.. kiakasztó..://
2012. máj. 13. 18:56
 8/10 anonim ***** válasza:
előzmények törlése avagy böngészőcsere. Ie, chrome, stb.
2012. máj. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
nekem is ugyanez a problémám...először arra gondoltam h most állítja át nekem timelinera magától..de az nem lehet ennyi nap.én is próbálkoztam már csomó mindennel: böngésző törlése majd újra telepítése, akkor más böngésző használata, de semmi...a cookiekat is töröltem,akkor behozta az oldalt,de utána rögtön lefagyott..és telóról nekem is megy.
2012. máj. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nekem most egyszercsak jó lett. :) Remélem nektek is.
2012. máj. 14. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!