Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy tudom megoldani ezt...

Hogy tudom megoldani ezt facebook-on? Légyszi segítsen valaki!

Figyelt kérdés

Na szóval, a lényeg az, hogy van pár ismerősöm, akiket nem igazán szeretek, de nem akarom őket törölni az ismerőseim közül, mert akkor én lennék a szemét.(néhány volt osztálytárs, akikkel sokszor összefutok az utcán) Elég rosszindulatú emberek, és szeretném valahogy őket "kizárni". Ezt úgy értem, hogy, pl ne láthassanak minden képet, minden hozzászólást, amit én írok. Az van, hogy ez megoldható úgy, ha minden ilyen ismerősömet egyenként beírom az "egyéni beállítások---ők ne láthassák" menüpont alatt. Viszont, ez elég macerás... Mondjuk, úgy 10-15 emberről lenne szó. Nem tudok létrehozni egy olyan csoportot, vagy valamit, amibe őket tenném be, természetesen ők erről nem tudnának, és csak egyszerűen megnevezném a csoportot, mikor feltöltök pl egy képet, hogy ők ne lássák??

Remélem nem volt túl zavaros... Elég fontos lenne. Olyan rossz érzés, hogy gonoszkodva, irigykedve nézegetik néhány képem (és tudom, hogy van, mivel ismerem őket) szeretnék eltűnni a szemük elől (legalább facebook-on)

Köszönöm a segítséget!


2011. aug. 11. 00:19
 1/7 A kérdező kommentje:
Hallottam valami tiltásról... de nem tudom hogyan kell... Ha letiltom őket, akkor arról nem szereznek tudomást, ugye?
2011. aug. 11. 00:23
 2/7 anonim ***** válasza:

Hááát. A kérdés jó,a válasz szomorú :( A Facebook nem iwiw. Itt nem tudod úgy berakni az ismerőseid egy csoportba,hogy őket ne értesítse a Face. A másik gond. Nem muszáj törölnöd,letilthatod őket (bal alsó sarok,ismerős profilja,letiltás) de azzal egy a baj. Azzal,hogy letiltod eléred azt,hogy nála azt jelzi ki,hogy törölted őt,hidd el próbáltam már én is,eredménytelenül.

Az adatalid,képeid csak két féle módon tudod beállítani: Ne lássa senki,csak ismerősök lássák. Tehát. Vagy törlöd őket,és vagy elviseled jelenlétüket.

Sajnálom,hogy nem tudtam segíteni :(


25/L

2011. aug. 11. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Megsúgom.. a face nem jelzi ki,ha letörölsz valakit.csak akkor látja,hogy törölted őt,ha elkezd keresni az ismerősei között,vagy nem érti miért nem lát téged már hetek óta.
2011. aug. 11. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Profil - Adatvédélem - Beállítások testreszabása - és a lenyílónál a testreszabás, majd alul kiválasztod azokat a személyeket akik elől el akarod rejteni. És így sorba mész le!
2011. aug. 11. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Szóval, ha valakit blokkoltam, akkor ő arról tudomást szerez? :/ Úgy hallottam, hogy fogalma sem lesz róla, csak ha rám keres... nem fog tudni megtalálni.
2011. aug. 11. 11:15
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem jól hallottad. Szerintem ez így nem oké,mert én is próbáltam,és fel lettem hívva telefonon,hogy mi afaszt képzelek magamról,hogy letiltottam őt.XD!

De legalább volt okom törölni!:D

2011. aug. 11. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ja.amugy meg ha nem szimpatikusnak neked töröld le őket,és kész.majd ha megkérdezik elmodod,hogy azért mert "Olyan rossz érzés, hogy gonoszkodva, irigykedve nézegetik néhány képem (és tudom, hogy van, mivel ismerem őket) szeretnék eltűnni a szemük elől (legalább facebook-on)" ha nem fogják föl,akkor szarják össze magukat.
2011. aug. 11. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!