Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Help. Lehet még valamit...

Help. Lehet még valamit tenni? Vagy hagyjam? (Lent)

Figyelt kérdés

Pár napja az email fiókom, vele együtt a facebook profilom. A problémám:

Hiába tudtam (tudom) az email címem, és annak a jelszavát- ill. a másodlagos email-címem ahova küldhetnék az új jelszót, törölték (amin regisztrálva vagyok Facen azt biztos!) A Facebookon email-címet cseréltek, de a cím le van rejtve, tehát nem láthatják se az ismerőseim, se ismeretlenek, feltételezem "beállította a csak ő láthatja opciót.."... Le tudnám nyomozni valamilyen úton-módon még? vagy így már abszolút nem, hogy törölte az email-fiókom? Informatikus ismerős azt mondta, hogy ilyen esetbe email-cím alapján szokták visszakeresni az illetőt, vagy mi..mivel azon keresztül tudták volna megnézni, hogy az én email címemre honnan jelentkeztek be? Ez igaz? Mit tudnék még tenni..? Rendőrség ... nem foglalkozik ilyennel..tudom. :S.. ez ennyi?


2012. máj. 11. 16:13
 1/3 A kérdező kommentje:
Feltörték**
2012. máj. 11. 16:14
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem volt semmi érdekes a leveleim között..., de mégis nagyon idegesít.
2012. máj. 11. 16:15
 3/3 anonim ***** válasza:
jelented az esetet a facebooknak,kell egy kis angol tudás hozzá, ők utána néznek, hogy volt e jelszóváltás az utóbbi időben, valszeg az előző belépési adataid kellenek, és ha minden rendbvenvan akkor törlik a profilt
2012. máj. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!