Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Speedtesten a maximum sebesség...

Speedtesten a maximum sebességeteknek kb hány százalékát éritek el?

Figyelt kérdés
Mi értelme a maximum sebességnek, ha az internetszolgáltatók úgyis csak a garantáltat tudják teljesíteni? Nem lenne korrektebb a valós értékeket megadni a díjcsomaghoz? Vagy csak én fogtam ki ilyen szar internetszolgáltatót, hogy a max sebesség felét tudom csak elérni speedtesten?
2012. máj. 8. 17:04
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
szóval: figyelni szoktam, hogy a wifinek milyen erős a jele, és ha gyengébb, akkor vannak ezek a gyengébb tesztek. ez alapján viszont már a UPC is megbízható, mivel ha erős a wifi jel, mindig jó a sebesség
2012. máj. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
csak mondjuk ha rendszeresen torrentezek akkor az bőven havi 200-300 giga felett van :D
2012. máj. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Közvetlenül a modemen keresztül produkál ennyit! De wifi-n keresztül is ugyanennyi. Most éppen 2.11 a letöltésem. Azért vagyok különösen ideges, mert 2 Mbit-ről váltottam 5-re (miután telefonos ügyintéző rádumált, hogy de jó lesz a kétszer ekkora sebesség) és szinte tök ugyanott vagyok, mintha maradtam volna a 2Mbit-nél.. Arról nem beszélve, hogy máshol a 40Mbit olcsóbb, mint itt az 5... Most épp azon ügyködök, hogyan tudnék kilépni a szerződésből. Szerencsére épp most volt másfél nap üzemzavar és a szerződés szerint kötelesek lettek volna 15 nappal előtte szólni. Szerintetek ez elég ok szerződésbontáshoz? Egyébként napi szinten előfordul pár perc kimaradás, heti egyszer-kétszer pedig több óra.
2012. máj. 9. 21:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!