Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Speedtesten a maximum sebesség...

Speedtesten a maximum sebességeteknek kb hány százalékát éritek el?

Figyelt kérdés
Mi értelme a maximum sebességnek, ha az internetszolgáltatók úgyis csak a garantáltat tudják teljesíteni? Nem lenne korrektebb a valós értékeket megadni a díjcsomaghoz? Vagy csak én fogtam ki ilyen szar internetszolgáltatót, hogy a max sebesség felét tudom csak elérni speedtesten?
2012. máj. 8. 17:04
1 2
 1/13 Csiß ***** válasza:
változó de legtöbbször 95% megvan
2012. máj. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Én DIGI LAN netes vagyok és általában 100% -ot kihoz, néha többet is. Vidéken általában szar a helyzet viszont.
2012. máj. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Sajnos te fogtál ki szar internetszolgáltatót,régen én is megszívtam ezzel.A jelenlegi netszolgáltatóm általában max sebességet ad de a múltkori még a garantáltat sem adta meg
2012. máj. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

A 100%-át. A ki.szott 1 Mb/s-nak. Innen is szidnám a T-Home vezetésének a felmenőit!

G.

2012. máj. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Hali

Nekem T-home 25/5 van a speedtest pedig [link]


Mindig tudják hozni és Nem a fővárosban ,hanem Békés megyében élek..

Szerencsések egyike közé tartozom biztos:)

2012. máj. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Szolgáltatófüggő. Nekem - pont most mértem - 20 Mbit a névleges, ebből 4 a garantált és jelenleg 60!!! a sebessége...
2012. máj. 8. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

[link]


kicsit csalóka, mert kódolatlan wifink van, egyrészt lehet, hogy itthon netezik teszt közben más, másrészt meg a közelben bárki lophatja

2012. máj. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
110%, thome
2012. máj. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm, mindenki kapott hasznos jelet, mert most rájöttem, hogy csak a Datanet ilyen szar és szolgáltatót kéne váltanom...
2012. máj. 8. 20:15
 10/13 anonim ***** válasza:
hozzáteszem: a UPC Fiber Powert sokan az adatforgalmi korlát miatt nem választják, mert utána elvileg belassul, ehhez képest én rendszeresen torrentezek, bőven havi 10 giga felett, és semmi sebesség változás nem történt soha (ami a teszten látható, az tényleg valószínűleg a wifi miatt van. a router elég gyenge, a firmware frissítésnél meg nem fogadja el a telepítendő új firmware-t.
2012. máj. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!