Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ti nem unjátok ezt a folytonos...

Ti nem unjátok ezt a folytonos facebookot, lájkolgatást, üzenőfali hülyeségeket?

Figyelt kérdés
A magam részéről már elég unalmas és idegtépő ez az egész facebookos közösségi valami. Gondoltam letörlöm a profilom, mert semmi értelme sincsen. Tudom mondják hgoy hasznos mert sok emberrel lehetsz kapcsolatban, de viszont sokan csak itt élnek a virtuális valóságban, adják a nagy valakit, mutogatják magukat hgoy ők milyen szexik stb. Volt olyan is hogy pár csaj a nemi szerveiket tette ki, meg egy jelenetet ahogy épp dugják őket. Elég visszataszító volt. De nem csak ez, a legidegesítőbb az idővonalas hülyeség, meg a sok castvilles meg kvízjáték ahol megállapítják hány barátnőd van összesen, meg hányan szerelmesek beléd, milyen motor illik hozzád, mekkora a péniszed, meg ilyenek. Már a falra tudnék tőlük mászni. Ti mit gondoltok?
2012. máj. 3. 19:21
 1/5 anonim ***** válasza:
77%
Nem kötelező igénybe venni a Facebook szolgáltatásait.
2012. máj. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én még egyetlen női nemi szervet sem láttam, amióta Facsén vagyok. Az online játékokat is módszeresen letiltom. Az idővonalra még nem váltottam.

De biztosan nem lehetek sikeres ember, ha használom a Facsét, és nem azon picsogok, amit nem használok belőle.

2012. máj. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Letiltom a játékfelkéréseket, és azt is, hogy aki küldte, az ne küldhessen több felkérést.

Az idegesítő személyek posztjait is le lehet tiltani, hogy ne jelenjen meg neked az üzenőfalon (én is ezt teszem).

Csak azzal foglalkozom az oldalon, ami érdekel.

2012. máj. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
bocsi, paraszt vagyok, nem értek hozzá, azért nem kéne sértegetni....
2012. máj. 3. 20:42
 5/5 anonim válasza:
Kérdésedre válaszként: de, igen, én is unom, és utálom, de sajnos, nagyon sok ember van a környezetemben, akiket hiába hívok telefonon, b*sszák felvenni, így kénytelen vagyok más megoldást keresni a kommunikációra. Még így is nagyon kevesen vannak, akik nem értik meg, hogy nem játszani megyek fel, és nem azért, hogy ott rohadjak egész nap alkalmazásokat kattintgatva, megsértődnek, ha nem írok vissza, mert csak felpillantottam, hátha fent van az a valaki... emaileket nézegetni úgyszintén luxus, szóval... nincs más választás, mint blokkolni, blokkolni és blokkolni folyamatosan. Vagy nem használni.
2012. máj. 4. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!