Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy lehet a facebookon...

Hogy lehet a facebookon anyósomat blokkolni hogy ne lásson bizonyos képeket és kommenteket? Az a baj hogy hülyeségeket irogat nekem és azt meg a barátaim látják.

Figyelt kérdés
törölni nem akarnám csak most is egy képemet kommentelt és nenm is azt akarta írni, szoval én meg égőzök miatta, mondtam neki nem kell minden képem kommetelni, szoval nem tudok angolul valaki tudna segiteni?
2011. nov. 9. 15:51
 1/1 bánomisén ***** válasza:

Be lehet állítani a Fb-on azt is, hogy ki elől akarod elrejteni az illető posztot. Poszt jobb felső sarkában nyilacska, ott a Custom-ra kattintasz, a Hide this from-hoz meg beírod a nevét. Elvileg működnie kell, még sosem használtam.


Miért nem magyarul használod a Fb-ot, ha nem tudsz angolul? Már magyarul is lehet.

2011. nov. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!