Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan lehet a Godaddy-n...

Hogyan lehet a Godaddy-n PayPal-al fizetni?

Figyelt kérdés

Feltöltöttem a PayPalra banki átutalással pénzt (az Unicredit bankon keresztül). A számlán meg is jelent már a teljes összes. Szeretnék belőle a Godaddy-n info domaint vásárolni. El is jutok a végéig, ahol ki kell választanom a PayPal-t. Ki is választom ezt, be is jelentkezek, majd utána egy hitelkártyát is kér a rendszer, ami nekem nincs. Én nem hitelkártyával szeretnék fizetni, hanem PayPal egyenlegemből, hiszen ezért utaltam rá pénzt.


Ez a hibaüzenet fogad (a személyes adatokat kisatíroztam):

[link]


A Select Card-ban Visa, Mastercard, Discover és American Express van, de ilyenem egyik sincs, viszont van egyenlegem a PayPalon.


Hogyan fizethetek online a PayPal egyenlegemből?

Köszönöm a segítséget.



2012. máj. 3. 14:43
 1/1 Rostás Gabi válasza:
Nekem ugyanez a problémám a Godaddy-nél, Paypal-lel szeretnék fizetni és mindenáron kéri a bankkártyám adatait, pedig van a Paypal-en elegendő összeg, de kártyával nem szeretnék fizetni, pont ezért nyitottam Paypal számlát. Máshol is fizettem már Paypal-lel ott nem volt ilyen probléma. Megkérdeztem a Godaddy-t, erre azt írták, frissítsem a Paypal számlám információit, pedig minden adat stimmel. Szóval én sem értem.
2014. márc. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!