Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » PayPal miért nem fogadja el a...

PayPal miért nem fogadja el a kártyámat?

Figyelt kérdés
Visa Electron kártyám van, nem voltam benne biztos de direkt utánanéztem, hogy ezt elfogadják. K&H banknál vagyok, ott is ki volt listázva, amit lehet használni internetes vásárlásra. Mikor most megcsináltam a PayPal számlám, akartam hozzáadni kártyát, beírtam a számát és azt írta ki hogy írjak be egy érvényes számot. Nem értem miért lehet, nincs valakinek ötlete?
2012. ápr. 30. 16:00
 1/7 Gugu Gabor ***** válasza:

Szerintem is el kéne fogadnia ha bankkártyád érvényes szóval nem járt le.

Nem lehet hogy a biztonsági kódnál írsz el valamit?

2012. ápr. 30. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én úgy csináltam, hogy mikor kérte a számot azt beírtam, egybe is meg kötőjelekkel is(gondoltam lehet ez a baj), a lejárati dátumot is beírtam, még bőven érvényes, a biztonsági kódnál meg ha jól tudom a kártya hátoldalán lévő háromjegyű számot kell beírni. Mondjuk nekem még van előtte egy négyjegyű szám, de biztos vagyok benne, hogy a másikat kell. Beírtam mindent helyesen, erre nem fogadja el. Nem tudom mit csináljak.
2012. ápr. 30. 16:13
 3/7 anonim ***** válasza:
Jó eséllyel a Visa Electronodat csak belföldön tudod online használni, és nemzetközi vásárlásra rendes Visa vagy MasterCard fog kelleni. Érdemes kipróbálnod egy belföldi kereskedőnél a kártyát (például rendelhetsz egy pizzát Netpincéren egy olyan kereskedőtől, aki elfogadja az online bankkártyás fizetést), vagy kérdezz rá a banknál, hogy nekik mi a véleményük a dologról, de sajnos a banki ügyintézők jelentős része nem hallott még a PayPalről (ami szerintem ultraciki).
2012. máj. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nemrég írtam egy emailt a K&H netes ügyintézőjének, említettem benne a PayPalt is, és hogy elvileg el kéne fogadnia, de mégsem. Azt írták vissza, hogy a kártyámat fel lehet használni internetes vásárlásra, és érdeklődjek a szolgáltatónál.(aki jelen esetben a PayPal feltételezem).
2012. máj. 7. 17:52
 5/7 anonim ***** válasza:
A feltételezés helyes. Sajnos a Visa Electront a PayPal nem fogja elfogadni ezek szerint, ami nem meglepő, mert az Electront több webshop és online szolgáltatás nem fogadja el. Ahhoz, hogy a nemzetközi tranzakcióidnál ne legyen kérdéses a kártyád kompatibilitása, mindenképp azt ajánlom, hogy szerezz be egy "igazi" MasterCardot vagy Visát.
2012. máj. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Értem, akkor majd intézkedem és lerendezem ezt a dolgot. Köszönöm szépen!
2012. máj. 7. 18:29
 7/7 anonim ***** válasza:
Szívesen. :)
2012. máj. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!